Gabinet masażu leczniczego rehaSpot, masażysta Paweł Krajewski, Olsztyn, Limanowskiego 41

O mnie

Nazywam się Paweł Krajewski. Jestem dyplomowanym technikiem masażu i magistrem fizjoterapii. Swoją przygodę z masażem rozpocząłem w 2009 roku podczas studiów w Olsztyńskiej Szkole Wyższej, wtedy jeszcze nie wiedziałem, że stanie się to nie tylko moją pracą, ale i wielką pasją.

Paweł Krajewski masażysta Olsztyn

Od 2012 roku jestem związany zawodowo z olsztyńskimi placówkami służby zdrowia, początkowo z Olsztyńskim Centrum Rehabiilitacji, a następnie z Przychodnią Specjalistyczną, w której pracuję do dnia dzisiejszego. Przez ponad 10 lat swojej pracy z pacjentami zdobyłem szerokie doświadczenie, które przekłada się na dobre efekty terapeutyczne.

Co mnie wyróżnia?

Przez lata pracy w zawodzie masażysty szukałem odpowiednich technik i narzędzi, które sprawią, że moja terapia będzie jeszcze bardziej skuteczna. Miałem okazję ocenić, które z nich faktycznie działają, a które nie. Setki godzin szkoleń i stałe poszerzanie swojej wiedzy zaowocowały zadowoleniem pacjentów.

W masażu liczy się dla mnie przede wszystkim indywidualne podejście do problemu. Każdy pacjent jest inny, ma inne choroby współistniejące, budowę ciała czy styl życia. Nielogicznym więc jest wykonywanie jednakowych zabiegów dla różnych osób. Istotne jest dla mnie również ujęcie ludzkiego ciała w sposób holistyczny i traktowanie go jako spójną całość, co ma szczególnie duży wydźwięk w stosowanej przeze mnie terapii mięśniowo-powięziowej.

Myślę, że skuteczne usprawnianie to przede wszystkim kompleksowe podejście do całego procesu leczenia. Tylko wszechstronne eliminowanie deficytów z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi pozwala przywrócić pacjentowi sprawność na długi czas. Niejednokrotnie „sam masażyk nie wystarczy”.

Jak mogę Ci pomóc?

W swojej pracy opieram się przede wszystkim o klasyczny masaż leczniczy i terapię manualną tkanek miękkich. Najczęściej trafiają do mnie pacjenci z bólami kręgosłupa, stawów, po zabiegach operacyjnych czy urazach. Dzięki zastosowanym zabiegom mogą oni odzyskać utraconą mobilność i pozbyć się dolegliwości.
Szczególnie bliski jest mi również masaż sportowy. Sam przez wiele lat uprawiałem sport i wiem, że to dobra forma profilaktyki urazów i skuteczna metoda ich leczenia.

Przewiń do góry